Нова конфігурація LEOPARD®-M80, розроблена для більш вузького фокусування звуку і роботи на більшій дистанції, вже доступна для замовлення. Конструкція LEOPARD-M80 ідентична оригінальному LEOPARD, за винятком кута розкриття: 80 ° в горизонтальній площині проти 110 ° у оригінальної моделі.

 

«LEOPARD - це одна з найбільш успішних моделей гучномовців в історії нашої компанії, а також найбільш продаваний гучномовець з усіх наших лінійних масивів, - зазначає віце-президент і головний розробник гучномовців Meyer Sound Пабло Еспіноса. - З появою LEOPARD-M80 ми розраховуємо на ще більший успіх, пропонуючи розробникам систем звукопідсилення додаткові можливості адаптації зони покриття під вимоги проекту ».

 

 

Оскільки вертикальне покриття і ріггінг ідентичні оригінальному LEOPARD, новий LEOPARD-M80 дозволяє збирати змішані масиви, що складаються з обох варіантів гучномовців. Гучномовці LEOPARD-M80 у верхній секції масиву забезпечують фокусування звуку в далекій зоні покриття, в той час як LEOPARD в нижній частині масиву розширює горизонтальне покриття в ближній зоні. Масиви, зібрані тільки з гучномовців LEOPARD-M80, можуть забезпечувати велику відстань озвучування при меншому бічному розсіюванні поза зоною покриття. Застосування таких масивів вигідніше в вузьких приміщеннях, а також на відкритому повітрі, де бічні розсіювання в прилеглі зони повинні бути мінімізовані відповідно до вимог за рівнем шуму.

 

 

LEOPARD-M80 також надає додаткові можливості конфігурації системи. LEOPARD забезпечує більш точний горизонтальний контроль при використанні у вигляді різних «аутфілів», центрального масиву або ліній затримки при використанні у великомасштабних системах спільно з лінійними масивами LEO® і LYON®. Всі елементи лінійних масивів Meyer Sound мають загальну звукову сигнатуру, що забезпечує безшовні переходи між основним і додатковим масивами.

 

 

Обидва варіанти LEOPARD оснащені інноваційними підсилювачами, динаміками і рупорами, розробленими для забезпечення лінійного відгуку в широкому динамічному діапазоні. LEOPARD також пропонує виняткову фазову когерентність, чітку діаграму спрямованості, надзвичайно низький рівень спотворень і видатне співвідношення потужності, розміру і ваги. Завдяки режиму Native Mode базові конфігурації масивів LEOPARD забезпечують максимальну продуктивність з мінімальною зовнішньої обробкою. Вузький профіль і невелика вага роблять масиви LEOPARD ідеальним вибором для середньорозмірних турових систем та інсталяцій, де важливі мобільність, масштабованість і простота монтажу.

 

 

«З LEOPARD-M80 ми пропонуємо розробникам систем і прокатним компаніям ще один варіант для створення високопродуктивних і економічно вигідних систем для будь-якого застосування, - каже Еспіноса. - Починаючи з невеликих клубів з масивами LINA® до систем формату стадіонів і фестивалів, де основними масивами є LEO, а масштабованість забезпечують допоміжні системи і лінії затримки з LYON і LEOPARD. LEOPARD-M80 - важливе нове доповнення до найбільшого і найбільш широко поширеного в галузі сімейства активних лінійних масивів ».

 

 

Починаючи з моменту випуску в 2015 році, LEOPARD був використаний в широкому списку інсталяцій по всьому світу, включаючи концертний зал Уолта Діснея, театр Троянд в Джазовому центрі Лінкольна, Національний театр, театр Міжнародного Виставкового центру в Джакарті, а також часто використовується саунд-дизайнерами Бродвею і турів аудіоінженерії.