Українська Русский

Гарантія/Повернення

Гарантія та сервісне обслуговування

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, SoundSpace надає гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

 


Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить товарний чек і / або гарантійний талон інтернет-магазину SoundSpace. Перевірка комплектності та відсутність дефектів товару проводиться при передачі товару покупцеві. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.

 

Для діагностики на предмет гарантійного або негарантійного випадку потрібно від 1 до 10 робочих днів. У разі заводського браку SoundSpace здійснює ремонт товару або обмін, якщо товар ремонту не підлягає. Якщо несправність обладнання сталася з вини покупця, ремонт здійснюється за його рахунок. Вартість ремонтних робіт розраховується в кожному випадку індивідуально після дигностики обладнання.

 


Повернення і обмін товару

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін і повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

 

Обов'язковими умовами для обміну та повернення товару є документи, що підтверджують покупку (товарний чек і / або гарантійний талон інтернет-магазину SoundSpace), цілісність упаковки і комплектації, товарний вигляд (відсутність подряпин, потертостей, відколів) і 100% працездатність.

Миттєве замовлення